নিউজ ডেস্ক : অসম চৰকাৰৰ জনস্বাস্থ্য কাৰিকৰী বিভাগত চাকৰি। এক বিজ্ঞাপন যোগে জনস্বাস্থ্য বিভাগে ১১১ টা কনিষ্ঠ অভিযন্তা পদৰ বাবে আগ্ৰহী প্ৰাৰ্থীৰ পৰা আৱেদন আহ্বান কৰিছে।

জনস্বাস্থ্য কাৰিকৰী বিভাগত নিযুক্তি

পদকনিষ্ঠ অভিযন্তা (চিভিল ইঞ্জিনিয়াৰিং)
পদৰ সংখ্যা১১১
দৰমহা১৪,০০০ টকাৰ পৰা ৬০,৫০০ টকা  গ্ৰে’ড পে’ ৮,৭০০ টকা
অন্তিম তাৰিখN/A
আৱেদনৰ প্ৰক্ৰিয়াঅনলাইন
বয়স০১/০১/২০২১-ত ১৮ৰ পৰা ৩৮ বছৰৰ ভিতৰত হ’ব লাগিব

উক্ত পদসমূহৰ ৭৪ টা অসংৰক্ষিত, ২০ টা অ’বিচি/এমঅ’বিচি, ৬ টা এছচি, ১১ টা ইডব্লিউএছ আৰু ৫ টা পিডব্লিউডিৰ বাবে সংৰক্ষিত।

প্ৰাৰ্থীসকলৰ AICTU-ৰ দ্বাৰা স্বীকৃতিপ্ৰাপ্ত প্ৰতিষ্ঠানৰ পৰা চিভিল ইঞ্জিনিয়াৰিঙত তিনি বছৰৰ ডিপ্লমা থাকিব লাগিব। ইয়াৰ উপৰি তেওঁলোকৰ লগত অসমৰ স্থায়ী বাসিন্দা হিচাপে PRC থাকিব লাগিব।

প্ৰাৰ্থীসকলক হাইস্কুল শিক্ষান্ত পৰীক্ষাৰ (২০%) আৰু ডিম্পলমাৰ (৮০%) নম্বৰৰ ভিত্তিত বাছনি কৰা হ’ব। আৱেদন প্ৰক্ৰিয়া আৰম্ভ হোৱা নাই যদিও www.phe.assam.gov.in  আৰু www.jjmassam.in ৱেবছাইটত সোনকালেই আৱেদনৰ দিন ঘোষণা কৰা হ’ব।

বিভাগীয় বিজ্ঞাপনৰ বাবে ইয়াত ক্লিক কৰক।

লগতে পঢ়ক : মেৰী কমৰ চৰিত্ৰত প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাই অভিনয় কৰাটো ‘হৃদয়বিদাৰক’ : কিয় এনেদৰে ক’লে লিন লেইশ্ৰামে?

Subscribe to EastMojo Assam

Enter your email address to receive notifications of new stories by email.

Join 5,155 other subscribers

Leave a comment

Leave a Reply