মেষ : (অ,আ, ল)- আজি আপোনাৰ বাবে এক আৱেগিক দিন। আপুনি এজন পুৰণি বন্ধুৰ সৈতে সংযোগ কৰিব পাৰে।আজি আপুনি লটাৰী টিকট ক্ৰয় কৰাৰ বিপদাশংকা ল’ব পাৰে।

বৃষ (উ,ই,ব)-বন্ধু বৰ্গ আৰু পৰিয়ালৰ সৈতে এইটো এটা আনন্দৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি বিয়াৰ বাবে প্ৰয়োজনীয় প্ৰেম বুজি পাব, ধনৰ বাবে নহয়। কামত মানসিক শান্তি থাকিব।

মিথুন (ক,ছ)- সৰু দুৰ্ঘটনাৰ সম্ভাৱনা আছে। গতিকে আপুনি গাড়ী চলোৱাৰ সময়ত বা ৰাস্তাত খোজ কাঢ়ি থাকোঁতে সাৱধান হ’ব লাগিব। ঘৰৰ জ্যেষ্ঠসকলৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লোৱা উচিত।

কর্কট (ড,হ)-আজিৰ দিনটো শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে এটা ভাল দিন। ইয়াৰ বিষয়ে এটা ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লওক। আপোনাৰ ইতিবাচক মনোভাৱই সকলোকে অনুপ্ৰাণিত কৰিব। আপুনি দিনটোৰ আৰম্ভণিতে আহাৰ চাব লাগিব। আপুনি কামত কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ মূল্য পাব।

সিংহ (ম,ট)- আজিৰ দিনটোত সৎ বন্ধু লগ পাব৷ কৰ্মত আনৰ সহায় সহযোগিতা লাভ হ’ব৷ আপোনাৰ মনত আনন্দ বৃদ্ধি  হোৱাৰ যোগ দেখা যায়। 

কন্যা (প,থ,ঠ)-আজি আপুনি সজাগ নহলে কৰ্মত সামান্য কষ্ট পাব পাৰে৷  কৰ্মত সফল৷ আৱেগিকভাৱে কোনো সিদ্ধান্ত নলৱ।  

তুলা (ৰ,ত)- আজিৰ দিনটোত আৰ্থিক দিশত শুভ৷ যদিও আজি আপুনি সজাগ নহলে কৰ্মত সামান্য কষ্ট পাব পাৰে৷   পিতৃ মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি গুৰুত্ব দিব।

বৃশ্চিক (ন,য)-আজি দিনটোত আয় বাঢ়িব যদিও আজি আপুনি সজাগ নহলে মনত সামান্য চিন্তা বাঢ়িব লগতে আজি আপুনি সকলো দিশতে সজাগ হব।

ধনু (ধ,ভ)- আজিৰ দিনটোত বন্ধু লাভ৷ ব্যৱসায় দিশত শুভ যদিও আজি খৰছৰ ক্ষেত্ৰত সজাগ হোৱাটো ভাল হ’ব।

মকৰ (খ,জ)-  কৰ্মত সজাগ নহলে মনটো সামান্য অস্থিৰ হ’ব পাৰে। শাৰীৰিক দিশত মধ্যম। প্ৰেমত শুভ৷ অৰ্থ বৃদ্ধিৰ যোগ দেখা যায়।

কুম্ভ (গ,শ,স)- আজিৰ দিনটোত কৰ্মত ক্ষেত্ৰত উন্নতি৷ কৰ্মত আনৰ সহায়-সহযোগিতা লাভ৷ সজাগ নহলে মনত সামান্য অশান্তিৰ ভাৱ বৃদ্ধিৰ যোগ।

মীন (দ,চ)- আজিৰ দিনটোত মনৰ চিন্তা ধাৰা উন্নত হ’ব৷ কৰ্মক্ষত্ৰত সফলতা লাভৰ যোগ। বিদ্যাৰ্থী সকলৰ শুভ৷ ৰোগাৰোগ্য হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

Subscribe to EastMojo Assam

Enter your email address to receive notifications of new stories by email.

Join 6,596 other subscribers

Leave a comment

Leave a Reply Cancel reply