মেষ : (অ,আ, ল)- আজিৰ দিনটোত কৰ্মক্ষেত্ৰত অশ্বস্তিকৰ পৰিস্থিতি সৃষ্টি হ’ব পাৰে। সাফল্যৰ বাবে মানসিক ধৈৰ্য ধৰিব লাগিব। এজন জ্যেষ্ঠৰ পৰামৰ্শ কামত আহিব পাৰে। 

বৃষ (উ,ই,ব)-পৰিকল্পিত কামৰ জৰিয়তে লক্ষ্যত উপনীত হোৱাটো সম্ভৱ। বিভিন্ন প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হোৱাৰ সম্ভাৱনা। আত্মবিশ্বাসে নতুন কামক অনুপ্ৰাণিত কৰিব।

মিথুন (ক,ছ)- অতীতত বৈ যোৱা যিকোনো কাম আজি সমাধান হ’ব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি লক্ষ্য ৰাখিব।সজাগ আৰু সচেতনতাই পৰিৱৰ্তনৰ দিশে লৈ যাব।

কর্কট (ড,হ)-আজি আপুনি সাৱধান হ’ব লাগিব। কোনো মূল্যবান বস্তু হেৰুৱাব পাৰে। আপুনি খৰধৰকৈ লোৱা কোনো সিদ্ধান্ত সলনি কৰিব পাৰে। আপুনি ক্ষোভ-অসন্তুষ্টি মনত সামৰি থ’ব লাগিব।

সিংহ (ম,ট)- হতাশা-অনুভূতিয়ে আপোনাৰ মন বেয়াকৈ ধৰাশায়ী কৰিব পাৰে। আজি আপোনাৰ ব্যৱসায় বা কামত ভালেখিনি উন্নতি ঘটিব। ধন অৰ্জনৰ বাবে সময় অনুকূল।

কন্যা (প,থ,ঠ)- আপোনাৰ সৃজনশীলতা আৰু উৎপাদনশীলতাৰ দিশৰ পৰা আজিৰ দিনটো  উৎকৃষ্ট দিন।  কোনোমতে ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰিলেও আপুনি ভাল লাভ অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

তুলা (ৰ,ত)- আজি আপোনাৰ ভাগ্য উদয় হ’ব।আপোনাৰ আত্মবিশ্বাস দৃঢ় হ’ব। বিত্তীয় অৱস্থা সুস্থিৰ আৰু শক্তিশালী হ’ব।আপুনি আজি বিনিয়োগ সম্পৰ্কীয় সিদ্ধান্ত ল’ব পাৰে।

বৃশ্চিক (ন,য)-আজি আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ সৈতে যথেষ্ঠ সময় কটোৱাটো সমস্যাজনক হ’ব। বিত্ত সম্পৰ্কীয় বিষয়বোৰ সম্পূৰ্ণ হ’ব। চাকৰি আৰু ব্যৱসায়ত আপোনাৰ নিজৰ প্ৰচেষ্টাৰে অগ্ৰগতি লাভ কৰিব।

ধনু (ধ,ভ)- আজিৰ দিনটোত অপ্ৰয়োজনীয় ব্যয়ৰ সমাপ্তি ঘটিব। আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। আপোনাৰ সকলো কাম সময়মতে সম্পূৰ্ণ হ’ব। 

মকৰ (খ,জ)- কৰ্মক্ষেত্ৰত জীৱন যথেষ্ঠ বিশৃংখল হ’ব। ব্যৱসায়িক সমস্যাবোৰ দূৰ হ’ব। পাৰিবাৰিক সম্পৰ্ক আপোনাৰ বাবে অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ হ’ব। আপুনি নিজৰ ভিতৰত কিছুমান পৰিৱৰ্তন অনুভৱ কৰিব।

কুম্ভ (গ,শ,স)- চাকৰি আৰু ব্যৱসায়ত নিজৰ প্ৰচেষ্টাৰে অগ্ৰগতি লাভ কৰিব। সম্পত্তিসম্পৰ্কীয় আলোচনা শান্তিপূৰ্ণভাৱে সমাধান কৰা হ’ব।আজি আপোনাৰ আত্মীয়ৰ সৈতে সম্পৰ্কিত কিছুমান ভাল খবৰ লাভ কৰিব।

মীন (দ,চ)- সকলো প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হ’বলৈ সাজু থাকিব। আপুনি আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিব। আপোনাৰ কামবোৰে ভাল নাম আৰু খ্যাতি লাভ কৰিব।

Subscribe to EastMojo Assam

Enter your email address to receive notifications of new stories by email.

Join 6,390 other subscribers

Leave a comment

Leave a Reply Cancel reply