মেষ : (অ,আ, ল)- আপোনাৰ বিশ্বাস আৰু উদ্দীপনাই আপোনাৰ ইচ্ছা আৰু আকাংক্ষা সমূহৰ বাবে নতুন বাট মুকলি কৰিব।  ঘৰত শান্তিৰ পৰিৱেশে বিৰাজ কৰিব ৷ মানসিক আৰু শাৰীৰিক স্বাস্থ্য ভালে থাকিব ৷ দিনটো আনন্দৰে পাৰ কৰিব ৷ 

বৃষ (উ,ই,ব)- আশাবাদী হওক আৰু ধনাত্মক দিশৰ পিনে লক্ষ্য কৰক । ঘৰুৱা পৰিৱেশ আনন্দৰ, সুন্দৰ আৰু আশাজনক হ’ব ৷ পদোন্নতি হ’ব ৷ বৈবাহিক জীৱনত নতুন পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে ৷ সম্পত্তি কিনা-বেচাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে ৷

মিথুন (ক,ছ)- আপোনাৰ জমা ধন আজি আপোনাৰ কামত আহিব। ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে ৷ বিবাহৰ বাবে উপযুক্ত দিন ৷ আপোনাৰ সংগীৰ লগত ৰোমাণ্টিক সময় অতিবাহিত কৰক। 

কর্কট (ড,হ)-বিবাহিতসকলৰ বৈবাহিক জীৱন সুখৰ হ’ব ৷ ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে ৷ বন্ধু আৰু পৰিয়ালৰ সহযোগৰ বাবে মনত আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি পাব।  ব্যৱসায়ী সকলৰ আজি ব্যৱসায়ত লাভৰ যোগ আছে।

সিংহ (ম,ট)-অনাৱশ্যকীয় চিন্তাৰ পৰা আঁতৰি থাকি ফূৰ্তিত থাকিবলৈ যত্ন কৰক ৷ বন্ধু আৰু পৰিয়ালৰ লগত সম্পৰ্ক ভাল হ’ব৷ হাতলৈ ধন অহাৰ যোগ আছে ৷ সাংসাৰিক দিশতো শুভ।

কন্যা (প,থ,ঠ)- ধ্যান আৰু যোগ কৰি মনক শান্ত কৰক ৷ ঘৰ আৰু সম্পত্তি বিষয়ক আইনী কাম-কাজৰ পৰা আঁতৰত থাকিব ৷ ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে অধ্যয়নত ভাল ফল দেখুৱাব৷

তুলা (ৰ,ত)-কোনো সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰাৰ আগতে ভালকৈ ভাবি চাব ৷ আইনী কাম-কাজৰ পৰা আঁতৰত থাকিব৷ মাতৃৰ স্বাস্থ্যক লৈ চিন্তা হ’ব ৷ আপোনাৰ জীৱন সংগীৰ বাবে মানসিক অশান্তিৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

বৃশ্চিক (ন,য)-সৌভাগ্যৱান হ’ব ৷ ব্যৱসায়ত উন্নতি হ’ব ৷ প্ৰেমত শুভ৷ প্ৰিয়জনক লগ পাব পাৰে৷ খৰধৰকৈ কোনো নিৰ্ণয় গ্ৰহণ নকৰিব, যি নিৰ্ণয়ৰ বাবে যাতে পিছলৈ গৈ আপুনি পৰিতাপ কৰিবলগীয়া নহয়।

ধনু (ধ,ভ)-শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে উপযুক্ত দিন৷ সাৱধান হ’ব ৷ মানসিকভাৱে কোনো কথাত ভাগি নপৰিব ৷ বিবাহিতসকলৰ বৈবাহিক জীৱন সুখৰ হ’ব৷ 

মকৰ (খ,জ)-বন্ধুৰ লগত ঘুৰিলে ফুৰিলে আজিৰ দিনটো ভালে যাব। কিন্তু বেছি খৰছ নকৰিব, নহ’লে আপুনি খালী পকেট লৈ ঘৰলৈ ঘূৰি আহিব।

কুম্ভ (গ,শ,স)- আজি আপুনি অফিচৰ পৰা ঘৰলৈ আহি নিজৰ পচন্দৰ কাম কৰিব পাৰিব, ফলস্বৰূপে মনত বহুত শান্তি পাব। আপোনাৰ বৈবাহিক জীৱন প্ৰেম,সন্তুষ্টি আৰু আশাৰে ভৰপূৰ হ’ব।

মীন (দ,চ)- আজি অলপ সময় উলিয়াই নিজৰ গুণ আৰু দোষ বোৰ ভালকৈ চালি-জাৰি চাওঁক। ইয়াৰ ফলত আপোনাৰ ব্যক্তিত্বত ধনাত্মক প্ৰভাৱ পৰিব। যদি আপুনি চেষ্টা কৰে তেন্তে আপুনি নিজৰ জীৱনৰ লগৰীৰ লগত নিজৰ জীৱনৰ সকলোতকৈ ভাল সময় অতিবাহিত কৰিব পাৰে।

Subscribe to EastMojo Assam

Enter your email address to receive notifications of new stories by email.

Join 6,385 other subscribers

Leave a comment

Leave a Reply Cancel reply