গুৱাহাটী : ইজৰাইল-আধাৰিত ৰিভিল লেজাৰ, বিশ্বৰ অন্যতম আগশাৰীৰ চিকিৎসা লেজাৰ নির্মাতা, ভাৰতৰ উত্তৰ-পূব অঞ্চলত প্ৰৱেশ কৰিছে। ব্ৰেণ্ডটোৱে ইয়াৰ সামগ্ৰী আৰু সেৱাসমূহ অঞ্চলটোৰ গ্ৰাহকসকলৰ বাবে উপলব্ধ কৰাৰ বাবে অসম-ভিত্তিক ভার্ভ এস্থেটিক (ফার্মা কেন্দ্ৰৰ এক গােট) ৰ সৈতে অংশীদাৰীত্ব কৰিছে।

গুৱাহাটীত এক কাৰ্যসূচীত আনুষ্ঠানিকভাৱে ব্ৰেণ্ডটো উদ্বোধন কৰা ডাৰমেটলজিষ্ট ডাঃ অৰুণা দেৱীয়ে কয়, “ৰিভিল লেজাৰ হৈছে বিশ্বব্যাপী প্রতিবেদনৰ এক বিশ্বস্ত ব্ৰেণ্ড। এই উদ্যোগত থকাৰ বাবে ভজ্ঞতাত মই কেইবাটাও ব্ৰেণ্ডৰ সন্মুখীন হৈছাে আৰু মােৰ ব্যক্তিগত অভিজ্ঞতাৰ পৰা ক’ব পাৰোঁ যে তেওঁলােকে ব্যৱহাৰ কৰা অত্যাধুনিক প্রযুক্তি সুৰক্ষিত আৰু কাৰ্যকৰী হয়। তেওঁ কয় যে ব্ৰেণ্ডটোৱে এতিয়া অঞ্চলটোত প্ৰৱেশ কৰাৰ সৈতে উদ্যোগটোৰ চিকিৎসা বৃত্তিধাৰীসকলৰ বাবে এক ডাঙৰ সুবিধা হ’ব।” উত্তৰ-পূবৰ এটা ডাঙৰ ৰােগী আধাৰ আছে আজিলৈকে, মানুহে সৰু অস্ত্রোপচাৰৰ চিকিৎসাৰ বাবে ডাঙৰ চহৰ আৰু মহানগৰলৈ ভ্ৰমণ কৰি আহিছে।

বিভিল লেজাৰ সন্দৰ্ভত এই অঞ্চলৰ অধিক সৌন্দর্যবােধৰ সচেতনা থকাৰ বাবে কছমেটিক আৰু সৌন্দর্য চর্চাৰ প্ৰণালীৰ অধিক চাহিদা আছে৷ এই অঞ্চলত তেওঁলােকৰ প্ৰৱেশ সন্দৰ্ভত তেওঁলােকৰ বিভিল লেজাৰৰ মুখ্য কাৰ্যবাহী বিষয়া কুন্তল দেৱগুপ্তাই কয়, “উত্তৰ- পূর্বাঞ্চলত আমাৰ উপস্থিতি আৰু জনসাধাৰণৰ প্ৰয়ােজনীয়তা পূৰণ কৰিবলৈ পাই আমি আনন্দিত, আমাৰ লক্ষ্য হৈছে ভাল আৰু সুলভ চিকিৎসা প্রদান কৰা। আৰু আমি নিশ্চিত কৰিব পাৰোঁ যাতে যে তেওঁলােকৰ ঘৰৰ পৰা দূৰলৈ যাত্রা নকৰাকৈ সর্বশ্রেষ্ঠ সেৱা জনসাধাৰণক প্ৰদান কৰা হয়। ৰিভিল লেজাৰৰ বিশ্বব্যাপী বিতৰক, অংশীদাৰ আৰু স্থানীয় বিশেষজ্ঞৰ নেটৱৰ্ক আছে যি বিশ্বৰ ৫২ খনতকৈও অধিক দেশত সমর্থন প্রদান কৰে।

ৰােগীৰ প্রয়ােজনীয়তা বুজি পােৱাৰ অভাৱ আছে বুলি স্বীকাৰ কৰি, এই ব্যৱধান দূৰ কৰিবলৈ আৰু গ্ৰাহক আৰু যত্ন প্রদানকাৰী সকলৰ অভিজ্ঞতা আৰু সন্তুষ্টি যথেষ্ট উন্নত কৰাৰ বাবে উন্নত প্রযুক্তি সক্ষম কৰিবলৈ ৰিভিল লেজাৰ স্থাপন কৰা হৈছিল। ৰিভিল লেজাৰে নান্দনিকতা, পেছাদাৰী নান্দনিকতা, অনা-আক্রমণাত্মক অন্তৰংগ সুস্থতা প্রক্রিয়া আৰু প্রক্টালজী, গাইনেকোলজী আদিৰ বাবে বিভিন্ন নিম্নতম আক্রমণাত্মক লেজাৰ আধাৰিত সমাধানবােৰে দ্রুত আৰােগ্য, যথেষ্ট কম বিষকাৰক আৰু উৎকৃষ্ট চিকিৎসাৰ ফলাফলৰ প্রতিশ্রুতি দিয়ে।.বিভিল লেজাৰৰ বিষয়ে হাস্পতাল, ডাক্তৰআৰু ক্লিনিক অস্ত্রোপচাৰ প্রক্রিয়া, চিকিৎসা আৰু সৌন্দৰ্যবােধৰ সমাধানৰ ক্ষেত্ৰত ৰিভিল লেজাৰ হৈছে বিশ্বৰ আগশাৰীৰ অসামান্য উদ্ভাৱনা লেবাৰ, ৰেডিঅ ফ্রিকুৱেন্সি (আৰ এফ) আৰু ইনটেন্স পালচ লাইট (আইপিএল)ৰ দৰে আমাৰ দক্ষতা আৰু বিশেষ জ্ঞান প্রধানকৈ উদ্যম ভিক্তিক প্রযুক্তি বিদ্যাৰে বিকশিত৷

লগতে পঢ়ক : জামুগুৰিহাটৰ টৌভঙাত ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনা

আমাৰ প্রতিশ্রুতি উদ্যোগিক সামগ্ৰীৰ আপােচবিহীন মান আৰু বিনিয়ােগৰ উচ্চতম প্রত্যাৱৰ্তনা গ্রাহকৰ সম্পূর্ণ সন্তুষ্টিৰ সৈতে বিশ্বৰ ক্লিনিক আৰু ডিস্ট্রিবিউটর্সৰ যােগাযােগত উৎসর্গিত আমাৰ গুণসম্পন্ন প্রতিশ্রুতি৷ বিশ্বৰ অধিক গ্রাহক অন্তর্ভুক্ত হব পৰা কার্যকাৰিতা উন্নত, সুবিধাজনক আৰু উন্নত মানৰ লেজাৰ চিকিৎসা দিবৰ বাবে সুযােগ আৰু নতুন সমাধান দিব পৰাকৈ লেজাৰ উদ্যোগত ৰিভিল লেজাৰ হল আগশাৰীৰ অভূত্থান৷ বিশ্বৰ আন লেজাৰ প্রস্তুত কাৰীতকৈ আমি গ্রাহকক অধিক ভালদৰে জানাে বাবেই আমি কৰিছাে আৰু উৎকৃষ্ট মানৰ প্ৰযুক্তিবিদ্যা, সুৰক্ষা, আৰামদায়ক আৰু অদ্বিতীয় সমর্থনৰ অৱলম্বনেৰে মানসম্পন্ন সামগ্রী বিকাশ কৰা হৈছে৷ আমাৰ আগবাঢ়ি যােৱাটো সুকীয়া, আমি বিশ্বাস কৰাে যে আমাৰ গ্রাহক আৰু চিকিৎসক একেৰাহে সময় দিয়া, ক্লিনিক ভ্রমণ, তেওলােকৰ প্ৰয়ােজন আৰু পৰামর্শ গ্রহণ কৰা৷ গ্রাহক ফিটবেক ৰূপায়ণৰ দক্ষতা আৰু উদ্ভাৱনী সমাধান আৰু উন্নত প্রযুক্তি বিদ্যাৰ যােগেৰে গ্ৰাহকক সন্তুষ্টি বৃদ্ধি আমি নিজকে দক্ষতা চিহ্নিত কৰাে৷

Subscribe to EastMojo Assam

Enter your email address to receive notifications of new stories by email.

Join 5,266 other subscribers

Leave a comment

Leave a Reply