কৰিমগঞ্জ:- বিজেপিয়ে মিছন ১০০+ কেনেদৰে সম্ভব কৰি তুলিব তাৰ চূড়ান্ত প্ৰস্তুতি কৰিমগঞ্জত আজিৰে পৰা দুদিনীয়াকৈ আৰম্ভ হোৱা ৰাজ্যিক কার্যনির্বাহক সভাৰ জৰিয়তে আৰম্ভ কৰিছে যাত্ৰা | পুৱা পতাকা উত্তোলন কৰে ৰাজ্যিক সভাপতি ৰঞ্জিত কুমাৰ দাসে | প্ৰথম খন সভাতেই উপস্থিত আছে মুখ্যমন্ত্ৰী সৰ্বানন্দ সোনোৱালৰ লগতে দলৰ ক্ষেত্ৰীয় সাংগঠনিক সম্পাদক অজয় জামৱাল |এইবাৰ বৰাক উপত্যকাৰ পৰাই নির্বাচনৰ অভিযান আৰম্ভ কৰিব খোজা বিজেপিয়ে এই বৈঠকতে প্রস্তুত কৰিব ১০০ প্লাছ আসন দখলৰ ৰূপৰেখা৷ আজিৰে পৰা দুদিনীয়া কার্যনির্বাহক সভা ইতিমধ্যে আৰম্ভ হৈছে৷ মুখ্যমন্ত্রী সর্বানন্দ সোণোৱাল, ‘নেডা’ৰ আহ্বায়ক ড০ হিমন্ত বিশ্ব শর্মা, ৰাষ্ট্রীয় সাধাৰণ সম্পাদক দিলীপ শইকীয়াৰ লগতে কেইবাজনো শীর্ষ পর্যায়ৰ নেতাৰ লগতে প্ৰায় সকলো বিধায়ক, সাসদ উপস্থিত থাকিব এই সভাত | আনহাতে কাইলৈ কার্যনির্বাহক সভাত মুখ্য অতিথি ৰূপে যোগদান কৰিব দলৰ নৱনিযুক্ত প্রভাৰী বৈজয়ন্ত জয় পাণ্ডাই৷

বিজেপিৰ ৰাজ্যিক কাৰ্যনিবাহ সভা

ৰাজ্যিক বিজেপিৰ সভাপতি ৰঞ্জিত দাসে বৰাক উপত্যকাৰ ১৫টা সমষ্টিত দলীয় সভা অনুষ্ঠিত কৰি নেতা–কর্মীসকলক উদ্বুদ্ধ কৰাৰ লগতে এইবাৰ বৰাকৰ ১২টা সমষ্টি বিজেপিয়ে দখল কৰাৰ বাবে সাজু হৈছে |

কৰিমগঞ্জ জিলা ক্রীড়া সন্থাৰ খেলপথাৰত বিশাল মণ্ডপত হোৱা এই সভাই দলীয় কৰ্মীক আগন্তুক নিৰ্বাচনৰ বাবে কেনে সাজু কৰি তোলে | আত্মবিশ্বাসী বিজেপিৰ প্রায় ৬০০ লোক উপস্থিত আছে এই কার্যনির্বাহক সভাত |

Subscribe to EastMojo Assam

Enter your email address to receive notifications of new stories by email.

Join 5,277 other subscribers

Leave a comment

Leave a Reply