নিউজ ডেস্কঃ দীৰ্ঘদিন ধৰি সংবাদ মাধ্যমত বিয়পি পৰা হৃত্বিক ৰৌশন আৰু ছৈইফ আলী খানৰ ছবি ‘বিক্ৰম বেধাক ‘ লৈ এক খবৰ ভাইৰেল হৈ আছিল, য’ত কোৱা হৈছিল যে ১১ আগষ্টত মুক্তি পাব ‘বিক্ৰম বেধা’ৰ টিজাৰ। একেদিনাই ছবিগৃহত মুক্তি পাবলৈ গৈ আছে ‘লাল সিং চদ্ধা’ আৰু ‘ৰক্ষা বন্ধন’। খবৰ অনুসৰি, ছবিখনৰ সৈতে টিজাৰ সংলগ্ন কৰা নহ’ব, কিন্তু ইয়াৰ বাবে ছবিগৃহলৈ সুকীয়াকৈ অনুৰোধ কৰা হৈছিল, যিটো ছবিগৃহসমূহে মানি লৈছে, কিন্তু এতিয়া সেয়া হোৱা নাই। ‘বিক্ৰম বেধা’ৰ টিজাৰৰ বাবে অনুৰাগীসকলে আৰু অলপ সময় অপেক্ষা কৰিব লাগিব।

ট্ৰেণ্ড এনালাইষ্ট তৰণ আদৰ্শই এটা টুইট কৰিছে, য’ত তেওঁ ‘বিক্ৰম বেধা’ৰ টিজাৰ মুক্তি নোপোৱাৰ বিষয়ে অৱগত কৰিছে। তেওঁ লিখিছে যে ‘বিক্ৰম বেধা’ৰ টিজাৰটো ‘লাল সিং চদ্ধ’ আৰু ‘ৰক্ষা বন্ধন’ৰ সৈতে জড়িত হোৱা নাই। এই টুইটত তেওঁ কয় যে ‘বিক্ৰম বেধা’ টিজাৰৰ নতুন মুক্তিৰ তাৰিখ এতিয়াও চূড়ান্ত হোৱা নাই।

বিক্ৰম বেধা চলচ্চিত্ৰত ছৈইফক বিক্ৰমৰ চৰিত্ৰত আৰু হৃত্বিক বেধাক আৰক্ষীৰ চৰিত্ৰত দেখা যাব। তাৎপৰ্যপূৰ্ণভাৱে ‘বিক্ৰম বেধা’ ২০১৭ চনত একে নামৰ তামিল ছবিখনৰ হিন্দী ৰিমেক। ছবিখনৰ মূল ছবিখন নিৰ্মাণ কৰা পুষ্কৰ-গায়ত্ৰীয়ে পৰিচালনা কৰিছে। মূল তামিল ছবিখনত মুখ্য চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছিল আৰ মাধৱন আৰু বিজয় সেথুপাঠীয়ে। বিক্ৰম-বেটালৰ ঐতিহাসিক কাহিনীৰ আধাৰত নিৰ্মিত ছবিখনত প্ৰতিবাৰেই পুলিচ পলায়ন কৰাৰ সময়ত এজন ধূৰ্ত গেংষ্টাৰ পলায়ন কৰে। গতিকে এই ছবিখনত ছৈইফ আলী খান আৰু হৃত্বিক ৰৌশনক একেলগে চাবলৈ আগ্ৰহী হ’ব।

ৰিলায়েন্স এণ্টাৰটেইনমেণ্ট আৰু ৱাই নট ষ্টুডিঅ’ৰ সহযোগত নীৰজ পাণ্ডেৰ কোম্পানী ফ্ৰাইডে ফিল্মৱৰ্কছৰ অধীনত প্ৰযোজনা কৰিছে বিক্ৰম বেধা। পৰৱৰ্তী সময়ত ৩০ ছেপ্টেম্বৰত মুক্তি পাব ছবিখন।

Subscribe to EastMojo Assam

Enter your email address to receive notifications of new stories by email.

Join 6,479 other subscribers

Leave a comment

Leave a Reply Cancel reply