গুৱাহাটীঃ গুৱাহাটীস্থিত ছাই কমপ্লেক্সত অহা ১১নৱেম্বৰৰ পৰা ১৫নৱেম্বৰলৈ ৫ দিনীয়াকৈ অনুষ্ঠিত হ’বলগীয়া ৩৭সংখ্যক ৰাষ্ট্ৰীয় জুনিয়ৰ এথলেটিকছ প্ৰতিযোগিতাত অংশগ্ৰহণৰ বাবে অসম এথলেটিকছৰ ৬৫ জনীয়া দল ঘোষণা কৰিছে অসম এথলেটিকছ সন্থাই।

প্ৰতিযোগিতাখনত অংশগ্ৰহণ কৰিবলগীয়া ১৪,১৬,১৮ আৰু ২০বছৰ অনুৰ্ধ্বৰ ল’ৰা আৰু ছোৱালী উভয়ৰে অসম দলত বাছনিপ্ৰাপ্ত খেলুৱৈ সকল ক্ৰমে,লৰাৰ-হিৰণ্য বৰুৱা, জাকি কবীৰ, স্নিগ্ধ প্ৰতীম কোঁৱৰ, মৌচম আলী, প্ৰীতম ফুকন, কৌশিক গগৈ,পাৰ্থপ্ৰতীম চাংমাই,,সঞ্জীৱ দলে,বিগ্ৰাই ৰাভা,বিকি কলিতা,ময়ূৰ বেজবৰুৱা,মানস প্ৰতীম ৰাভা,সুভম ঘোষ,চন্দন টাই,পাৰ্থপ্ৰতীম বৰগোহাঁই,
সঞ্জীৱ টাই,মুন্না কুমাৰ ব্ৰহ্ম,ইন্দিভৰ হাজৰিকা,অভিষেক মহালি,আস্থাজিত কোঁৱৰ,হেমাংগ বৰগোহাঁই,পিন্টু বৰঠাকুৰ,আয়ুসিক গগৈ, কপিল লাহন, কুমাৰ চিন্টম কাশ্যপ, ৰোহন পেগু,
সঞ্জয় দাস,ৰূপম কুমাৰ, কল্যাণ বৰা,মেহদী হাছান,প্ৰবাল কোঁৱৰ,যোগান্ত চাংমাই,প্ৰমোদ হাগজাৰ,চিন্ময় বৰুৱা,চুমকৰ ইচলাৰী,ইফালে ছোৱালীৰ- স্পৰ্শাজ্যোতি বৰা,ধৃতিমা উজীৰ,মাহী দাস, ৰোহিনা বৰগোহাঁই,ৰিমঝিম শইকীয়া,ভবানী শইকীয়া,পাৰিজাত দলে,অপ্সৰা সোনাৰ,ৰেস্না পেগু,লক্ষ্মী বাইপী,সুস্মিতা শইকীয়া,কাদম্বৰী মুদিয়াৰ,চয়নিকা গগৈ,নিকুমণি পাঠক,পুলি দলে,চাবিয়া চবাৰ,পাহি কেওঁট,ছাংমিৰ টেৰংপি,ডেনিম বৰুৱা,অমিষা পেগু,মণিষা ছেত্ৰী,ইস্মিতা মাহাজন,প্ৰতিক্ষা বৰুৱা,মেৰিনা কোঁৱৰ,পদ্মীনি দাস,শিখামনি বৰগোহাঁই,সংঘামিত্ৰা পল,ডিম্পী মেধি।

অসম এথলেটিকছৰ দলটোলৈ অসম এথলেটিকছ সন্থাৰ সভাপতি লক্ষ্য কোঁৱৰ আৰু সম্পাদক অশোক ভৰালীয়ে শুভেচ্ছা জ্ঞাপন কৰিছে।

Subscribe to EastMojo Assam

Enter your email address to receive notifications of new stories by email.

Join 6,595 other subscribers

Leave a comment

Leave a Reply Cancel reply